KURSY WIDEO z serii pt. W poszukiwaniu dobrego i mądrego życia

Część trzecia – Jak poznawać siebie

Opis kursu

Kurs jest oparty na książce Andrzeja Moszczyńskiego „Inaczej o dobrym i mądrym życiu”. W niniejszym kursie wideo zawarty jest również e-book, który będzie Twoim kluczem do głębszego zrozumienia mądrości i szczęścia. Ta książka pomoże Ci odkryć strategie osiągania wartościowych celów, skupiając się na rozwijaniu osobistego potencjału i budowaniu pozytywnych relacji. Poprzez 22 aspekty życiowej mądrości, dowiesz się, jak być bardziej świadomym, odważnym i entuzjastycznym w dążeniu do własnego szczęścia i spełnienia. Książka ta zaprowadzi Cię na ścieżkę samopoznania, asertywności i realistycznego planowania, będąc nieocenionym przewodnikiem w Twojej podróży ku pełniejszemu, mądrzejszemu życiu.

W poszukiwaniu dobrego i mądrego życia. Część trzecia – Jak poznawać siebie.

Czy wiesz, kim jesteś i jaki jesteś? Czy znasz swoje silne i słabe strony? Czy wiesz, jaki rodzaj inteligencji jest u Ciebie najlepiej rozwinięty? Czy masz świadomość, w jakim stopniu Twoje postępowanie zależy od dobrych i złych nawyków?

Ta część kursu przedstawia metody przydatne w diagnozowaniu własnej osobowości. To istotne ogniwo w łańcuchu czynności zmierzających do budzenia drzemiącego w każdym z nas potencjału.

Wnikliwe wejrzenie we własne wnętrze za pomocą skutecznych narzędzi pozwala dostrzec w sobie te cechy, które warto rozwinąć, i te, które dobrze by było osłabić. Treść tej części kursu pomoże określić typ temperamentu i inteligencji oraz uświadomić sobie własne mocne i słabe strony. Wskaże możliwości rozwijania dobrych nawyków i pozbywania się, albo przynajmniej wytłumiania, tych, które przeszkadzają w realizacji celów.

 

Dla kogo jest ten kurs:

  • Dla tych, którzy chcą głębiej zrozumieć swoją osobowość i potencjał.
  • Dla osób pragnących odkryć i rozwijać swoje unikalne cechy i talenty.
  • Dla każdego, kto szuka skutecznych metod na poprawę nawyków i osiąganie celów.
2 godziny