KURSY WIDEO

Jak rozwinąć kluczowe cechy osobowości cz. 1

Opis kursu

Kurs wideo pt. „Jak rozwinąć kluczowe cechy osobowości cz. 1” (na podstawie książki pt. „Inaczej o dobrym i mądrym życiu” autorstwa Andrzeja Moszczyńskiego) pokaże ci wiele metod pracy nad sobą, które pozwolą ci określić swoje cechy osobowości, a także wyćwiczyć przydatne umiejętności i ukształtować nawyki. Wiara w siebie, wnikliwość, wytrwałość, odwaga oraz entuzjazm uzupełniony realistycznym spojrzeniem na rzeczywistość, zaprzężone do tworzenia i urzeczywistniania śmiałych planów, mogą przynieść znakomite rezultaty. Wzmacniając się wzajemnie, cechy te sprawią, że będziesz miał coraz więcej mądrej pewności siebie, staniesz się bardziej otwarty na otoczenie oraz będziesz czerpać z życia prawdziwą satysfakcję.

 

Opisy wykładów cz. 1

Jak uwierzyć w siebie? Czy wierzysz w siebie? W jakim stopniu? Czy masz świadomość ogromu możliwości Twojego umysłu? Czy akceptujesz siebie jako człowieka kompletnego, z całym bogactwem zalet i wad? Czy jesteś przekonany, że możesz spełnić swoje marzenia? Czy potrafisz nie ulegać zniechęcającym podszeptom innych ludzi? Jak traktujesz niepowodzenia? Są dla Ciebie tylko nieodłącznym elementem realizacji plany, czy raczej powodem do rezygnacji?

Jak stać się wytrwałym? Jak rozwinąć wytrwałość? Jak w pełni wykorzystać jej moc w codziennym życiu? Dlaczego wytrwałość jest cechą dość rzadko spotykaną, mimo że tak wiele osób ją docenia? Czy rzeczywiście jest potrzebna? Uzupełnia kreatywność czy ją tłumi? Jak wpływa na umiejętność tworzenia planów na przyszłość i ich realizację? Co przeszkadza w byciu wytrwałym?

Jak stać się odważnym? Czym jest odwaga w dzisiejszych czasach? Jakie ma funkcje poza zaspokajaniem potrzeby bezpieczeństwa? Co zrobić, by ułatwiła podejmowanie ambitnych wyzwań i wspomagała realizację planów. Skąd czerpać jej zasoby? Jak dbać o jej właściwy poziom, czyli zarówno chronić się przed rezygnacją z marzeń z powodu braku odwagi, jak i nie działać brawurowo wskutek jej nadmiaru?

 

Kurs zawiera dodatkowo:

3 audiobooki

1.Inaczej o wierze w siebie. ( 66 min .)

2.Inaczej o wytrwałości ( 41 min.)

3.Inaczej o odwadze ( 41 min.)

3 ebooki w formacie pdf

1.Inaczej o wierze w siebie. ( 110 stron)

2.Inaczej o wytrwałości ( 94 strony )

3.Inaczej o odwadze ( 88 stron)

 

Dla kogo jest ten kurs:

  • Przedstawię rozszerzone pojęcie realizmu jako szansy na wartościowe dokonania i spełnianie marzeń. Nauczę, jak wykorzystać to w decyzjach życiowych.
  • Jeśli interesuje Cię rozwinięcie kluczowych cech osobowości odpowiadających za bycie skutecznym i co idzie w parze bycie zadowolonym człowiekiem, to ten kurs jest dla Ciebie. Jakie to cechy : Wiara w siebie, wytrwałość , odwaga.
1 godz. 10 min