KURSY WIDEO

Jak rozwinąć pozytywne relacje

Opis kursu

Wzmocnij swoje codzienne nawyki i żyj życiem, na które zasługujesz. Autor książek o strategiach biznesowych oraz kompetencjach kognitywnych – Andrzej Moszczyński przedstawia treść swojej przełomowej książki pt. „Inaczej o dobrym i mądrym życiu”. Książka pt. „Inaczej o dobrym i mądrym życiu” jest też wydana jako 22 kieszonkowe poradniki .Dostępne są wszystkie możliwe formaty tej serii (audio, ebook, druk). Kurs ten powstał na bazie treści tej książki.

Kurs ten pomoże nauczyć się, jak zmienić swoje codzienne nawyki, tak abyś mógł tworzyć znaczące doświadczenia, jednocześnie osiągając maksymalny potencjał osobisty. Ten zmieniający życie kurs pokaże Ci, dlaczego warto skupić się na rozwinięciu kompetencji odpowiedzialnych za dobre relacje, które prowadzą do stanu bycia zadowolonym i spełnionym człowiekiem.

Dzięki wnikliwej analizie Andrzeja Moszczyńskiego na temat bycia skutecznym i jednocześnie zadowolonym, otrzymasz pakiet informacji które otworzą Ci oczy na realizowanie swoich marzeń. Nauczysz się strategii osiągania celów związanych z odkrywaniem swoich silnych stron.

Czego się nauczysz

 • Dowiesz się jakimi sposobami uaktywniać wewnętrzną motywację
 • Poznasz pięciopunktowy plan uruchamiający wychodzenie z inicjatywą
 • Dowiesz się jak stać się człowiekiem pozytywnie nastawionym do codziennych wyzwań
 • Dowiesz się jak okazywać bezinteresowną miłość i doświadczać jej w codziennym życiu
 • Nauczysz się jak ufać sobie, innym i dzięki temu być zadowolonym człowiekiem

 

Kurs zawiera dodatkowo:

 • – 5 ebooków w formacie PDF

– Inaczej o motywacji (80 stron)

– Inaczej o wychodzeniu z inicjatywą (88 stron)

– Inaczej o pozytywnym myśleniu (82 strony)

– Inaczej o zaufaniu (136 stron)

– Inaczej o miłości (84 strony)

 

 • – 5 audiobooków

– Inaczej o motywacji ( 34 minuty)

– Inaczej o wychodzeniu z inicjatywą (37 minut)

– Inaczej o pozytywnym myśleniu (28 minut)

– Inaczej o zaufaniu (87 minut)

– Inaczej o miłości (33 minuty)

 

Opisy wykładów zawartych w kursie:

Inaczej o motywacji. Motywacja to siła, która pcha nas do przodu, wyzwala w nas chęć działania i entuzjazm. Dzięki niej nasze wysiłki są nakierowane na cel i skoncentrowane na drodze prowadzącej do niego. Czym się różni motywacja wewnętrzna od zewnętrznej? Jakimi sposobami możemy wzbudzać motywację w sobie?

Czy może nam w tym pomóc wizualizacja celu albo rozważanie korzyści, jakie wypływają z jego osiągnięcia? Czy warto motywować innych? Jak wykorzystać pozytywnie emocje i potrzeby? Na takie właśnie pytania znajdziesz odpowiedź w tym wykładzie.

Inaczej o wychodzeniu z inicjatywą. Konfucjusz powiedział, że nawet podróż tysiąca mil zaczyna się od pierwszego kroku. Co jest tym pierwszym krokiem? Inicjatywa. Inicjatywa to decyzja o podjęciu działania, wiara w jego sens i skuteczność. To pierwszy krok do zrobienia czegokolwiek – bez niego nie można zrealizować żadnego planu, osiągnąć żadnego celu ani spełnić żadnego marzenia.

Wykazując inicjatywę w jakiejś sprawie, dowodzisz, że Ci na niej zależy. Przejmując inicjatywę, bierzesz sprawy w swoje ręce i sprawiasz, że zaczynają się one toczyć tak, jak Ty byś sobie tego życzył. Treść wykładu zachęca do śmiałego wykonywania tego pierwszego kroku, a także przedstawia pięciopunktowy plan codziennej pracy nad sobą, który pomoże Ci stać się człowiekiem z inicjatywą.

Inaczej o pozytywnym myśleniu. Czym naprawdę jest pozytywne myślenie? Na pewno nie chodzi o wyobrażanie sobie wielkiej wygranej na loterii czy marzenie o złowieniu złotej rybki. Raczej chodzi o takie nastawienie się do rzeczywistości, które realnie pomoże Nam w codziennym życiu i realizacji zaplanowanych celów.

Pozytywne nastawienie przynosi korzyści, a narzekanie i czarnowidztwo szkodzi. Myśląc pozytywnie, programujemy do pomocy potężne narzędzie, jakim jest Nasza podświadomość. Czy tak rozumianego pozytywnego myślenia można się nauczyć? Jak dzięki niemu radzić sobie ze stresem? Jak być optymistą w trudnych sytuacjach? O tym właśnie jest ten wykład.

Inaczej o zaufaniu. Zaufanie to wynik pracy nad sobą i rezultat pielęgnowania wielu przymiotów naszej osobowości – w tym najważniejszej, jaką jest uczciwość. W przystępny i wnikliwy sposób wyjaśniam, jak dzięki zaufaniu możemy uczynić nasze życie lepszym, budując dobre relacje z innymi, ale i tworząc szczególną relację z samym sobą. Dowiedz się więcej o: zaufaniu do siebie, zaufaniu w relacjach z ludźmi, zaufaniu w związku.

Inaczej o miłości. Wydaje się, że o miłości powiedziano i napisano już wszystko, i z żadnej książki, rozmowy, filmu ani wykładu nie dowiesz się niczego nowego. Na pewno? Czy potrafisz w sposób jasny zdefiniować miłość, powiedzieć bez wahania, czym ona jest – czym jest prawdziwa miłość? Jak o nią dbać? Jak ją okazywać? Jak jej nie utracić? To właśnie miłość pozwala najsilniej doświadczyć wartości życia. To ona nadaje sens naszej egzystencji. Jest dopełnieniem wszystkiego. Miłość domaga się jednak nieustannego rozwoju. Musimy ciągle jej się uczyć.

Dla kogo jest ten kurs:

 • Osoby, którym trudność sprawia proces motywowania siebie i innych
 • Osoby mające problem z inicjatywą
 • Osoby chcące nauczyć się ufać sobie i innym
 • Osoby, które chcą nauczyć się okazywania miłości bezinteresownej
 • Osoby chcące nauczyć się pozytywnie interpretować rzeczywistość
1 godz. 30 min