KURSY WIDEO z serii pt. W poszukiwaniu dobrego i mądrego życia

Część druga – Jak zbadać swoje możliwości

Opis kursu

Kurs jest oparty na książce Andrzeja Moszczyńskiego „Inaczej o dobrym i mądrym życiu”. W niniejszym kursie wideo zawarty jest również e-book, który będzie Twoim kluczem do głębszego zrozumienia mądrości i szczęścia. Ta książka pomoże Ci odkryć strategie osiągania wartościowych celów, skupiając się na rozwijaniu osobistego potencjału i budowaniu pozytywnych relacji. Poprzez 22 aspekty życiowej mądrości, dowiesz się, jak być bardziej świadomym, odważnym i entuzjastycznym w dążeniu do własnego szczęścia i spełnienia. Książka ta zaprowadzi Cię na ścieżkę samopoznania, asertywności i realistycznego planowania, będąc nieocenionym przewodnikiem w Twojej podróży ku pełniejszemu, mądrzejszemu życiu.

W poszukiwaniu dobrego i mądrego życia. Część druga – Jak zbadać swoje możliwości.

Każdy z nas dysponuje ogromnym potencjałem, czyli zbiorem właściwych sobie talentów i cech umysłu. Jeśli go wykorzystamy, wzrośnie jakość naszego życia. W drugiej części kursu dowiesz się jak odkryć ten drzemiący w nas potencjał i jak go uruchomić, żeby zaczął nam służyć.

Zazwyczaj nie wierzymy we własne możliwości i sami wstrzymujemy ich rozwój, powtarzając: „Nie nadaję się do tego…”, „Nie potrafię…”. A przecież niezliczone przykłady wskazują, że ludzie mogą niebywale wiele. Każdy z uznanych odkrywców i wynalazców, artystów i myślicieli był człowiekiem takim samym jak my.

Ich wielkość polegała głównie na tym, że odkryli swój potencjał i wykorzystali go dla dobra swojego i nas wszystkich. Prezentowana część kursu opiera się na krótkiej historii ludzkiego geniuszu, pokazuje, w jaki sposób zacząć świadomie używać ogromnych zasobów własnych możliwości. Pozwala także zdobyć praktyczną umiejętność posługiwania się podświadomością dla zrealizowania życiowych celów i wsparcia motywacji, której tak często nam brakuje.

 

Dla kogo jest ten kurs:

  • Dla osób pragnących odkryć i wykorzystać swój ukryty potencjał.
  • Dla tych, którzy chcą nauczyć się pokonywać wątpliwości i ograniczenia wewnętrzne.
  • Dla każdego, kto szuka sposobów na zwiększenie motywacji i realizację życiowych celów.
2 godziny