O nas

Andrew Moszczynski Group sp. z o.o.

Andrew Moszczynski Group specjalizuje się w publikacji książek oraz tworzeniu kursów wideo i audio koncentrujących się na rozwoju kompetencji społecznych.

1
Książki
1
kursów audio i wideo
1 lat
Działalności
1 +
Globalny zasięg

Nasza historia

Od momentu powstania w 2016 roku Andrew Moszczynski Group  działa jako jedno globalne partnerstwo, zjednoczone silnym zestawem wartości i dążeniem do dostarczania pozytywnych, trwałych zmian.

2024
history-1
Nowy Rozdział z Expertią
W 2024, AMG otwiera nowy rozdział, podpisując strategiczną umowę z wydawnictwem Expertia. Wspólnie kształtujemy przyszłość edukacji.
2021
history-1
Globalny Zasięg Edukacji
W 2021, AMG podjęło współpracę z Udemy, rozwijając ofertę kursów wideo. Nasze materiały docierają już do 41 krajów, z niemal 3 tys. uczestników.
2018
history-1
Strategiczny Ruch w Biznesie
W 2018, AMG zacieśniło współpracę z wydawnictwem Mt-Biznes, podpisując strategiczną umowę. Nowe horyzonty dla biznesowej literatury i edukacji.
2018
history-1
Dajemy Wiedzę, Wspieramy Serca
W partnerstwie z Virtualo (grupa Empik) przekazaliśmy 10 tys. kursów fundacjom: NA TAK, Złotowianka i Alivia, dziękując za 1% podatku od darczyńców. Nasz mały wkład w wielką zmianę.
2018
history-1
Partnerstwa na Światową Skalę
W 2018, AMG zawarło kluczowe umowy z gigantami: Amazon, Audible, iTunes, Barnes & Noble, a także z Audioteka, Bookbeat, Storytel i Empik, rozszerzając zasięg naszej wiedzy globalnie.
2017
history-1
Kino z Misją
AMG rozpoczęło współpracę z Multikinem, prezentując cykl filmów „Jak rozwinąć swój potencjał” – inspiracja dla biznesu i szkół w całej Polsce.
2016
history-2
Inspiracja bez Granic
AMG i PZN razem w kinowym seminarium dla niewidomych – nasza wiedza o samorozwoju dotarła do setek członków PZN z całej Polski
2016
portfolio-4
Gwiazdorski początek
Nasza przygoda rozpoczęła się w 2016, z kampanią na Discovery Channel i na bilboardach w wybranych miastach Polski. To także rok, kiedy nawiązaliśmy współpracę z ikonami sceny aktorskiej oraz lektorskiej m.in. - Danuta Stenka, Olgierd Łukaszewicz, Piotr Borowiec i Krystyna Czubówna.
portfolio-6